Eğitim Koçluğu

ProSoft Akademi Eğitim Mentörlüğü programları ile derslerinize ve sınavlarınıza motive olarak hazırlanabilirsiniz.

ProSoft Akademi

ProSoft Akademi 2018 yılından bu yana geleceği tasarlıyor! Geleceğimiz olan gençlerimizin motive olması için çalışıyoruz. Alanında uzman eğitim koçlarımız ile hazırladığımız programlar mental olarak kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor.  

Ders çalışmaya odaklanmak ve sınav hazırlıklarında uzun süre motive kalmak günümüzde öğrencilerimizi zorlamaktadır. Her ne kadar iyi çalışma programları hazırlamış olsak bile bu programlara uymadığımız zaman istediğimiz sonuçları elde edemiyoruz. Sizlerin kendinizi daha iyi hissetmesi ve motive olması için ProSoft Akademi mentörlük programlarını ile yanınızdayız.

” Eğitim, insanın güç sandığı ya da gerçekten kolay alt edilebilen engelleri, nasıl aşacağını öğretme sanatından başka bir şey değildir.”

Wolfgang Van Goethe

Neler Yapıyoruz

Ders çalışırken ve sınavlara hazırlanırken motive olmanız için çalışıyoruz. 

Takip

Derslerinizin ve sınav programlarınızın takibi ve geri bildirimler

Motivasyon

Enerjinizin düştüğü ve çalışmak istemediğiniz zamanlarda destek

Rehberlik

Mental olarak hazır ve motive, hedefe odaklı rehberlik

Yorumlar

Beril K.

Ders çalışmaya bir türlü motive olamıyordum. Tam çalışmak istediğim zamanlarda isteksizlik geliyordu. Eğitim mentörlüğü ile uzun soluklu ve motive olarak çalışabildim.

Aycan D.

Sınava ilk girdiğimde istediğim üniversiteyi kazanamadım ve moralim çok bozulmuştu. Yeniden hazırlanabilmek için kendimi motive edemiyordum. Akademi mentörlüğü ile yeniden cesaretlenerek yeniden sınava hazırlanabiliyorum.

Canan Y. (Öğrenci Velisi)

ProSoft Akademiye ne kadar teşekkür etsem azdır. Kızım derslerine çalışmakta zorluk çekiyordu ve bu durum bizleri çok üzmekteydi. Daha önce bu durumun düzelmesi için çok uğraştık ancak sonuç elde edemedik. Mentörlük programı sayesinde şimdi kendi başına planlama yaparak derslerine çalışabiliyor. Onu böyle görmek bizi de mutlu ediyor.

Rekabetin gittikçe arttığı günümüzde odağınızdan sapbanızda aynı şekilde kolay olmaktadır. Hedefe odaklı uzun dönemli çalışmalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.